Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: Thumbnail height
sk: Výška náhľadu

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Show progress bar
sk: Zobraziť progres
