Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram

en: Pager
sv: Paginerare

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Tube
sv: Tunnelbana

en: Toolbar
sv: Verktygsrad

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd

en: Thumbnail height
sv: Miniatyrbildens höjd

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Rotate
sv: Rotera
