Lightgallery Formatter (1.0.4) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Share
tr: Paylaş

en: Middle
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Plugin settings
tr: Eklenti ayarları

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Toolbar
tr: Araç çubuğu

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği

en: Thumbnail height
tr: Küçük resim yüksekliği

en: Rotate
tr: Döndür

en: Hash
tr: Karma
