Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Plugin settings
ar: إعدادات البرنامج الملحق

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة

en: Thumbnail height
ar: طول الصورة المصغرة

en: Rotate
ar: التدوير
