Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
