Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background color
he: צבע רקע

en: Share
he: שיתוף

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: Pager
he: דפדוף

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Toolbar
he: סרגל כלים

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת

en: Thumbnail height
he: גובה תמונה ממוזכרת

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Rotate
he: סיבוב
