Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Share
hu: Megosztás

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Pager
hu: Lapozó

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Tube
hu: Cső

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége

en: Thumbnail height
hu: Bélyegkép magassága

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: License key
hu: Licenckulcs

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: Show progress bar
hu: Állapotsáv mutatása
