Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Share
is: Deila

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
