Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
