Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
