Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Background color
vi: Màu nền

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Pager
vi: Phân trang

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Margin
vi: Lề

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: Rotate
vi: Xoay

en: Hash
vi: Mã hóa băm
