Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Background color
be: Колер фона

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Pager
be: Гартальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Rotate
be: Павярнуць
