Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Rotate
lv: Pagriezt
