Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Default
ms: Lalai

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Rotate
ms: Putarkan
