Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Machine name
ne: मशीन नाम
