Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Slide
ta: நழுவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Plugin settings
ta: செருகு அமைப்புகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Toolbar
ta: கருவிப்பட்டை

en: Rotate
ta: திருப்பு
