Lightgallery Formatter (1.0.6) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
