Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
