Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Scale
ca: Escalar

en: Loop
ca: Bucle

en: Background color
ca: Color de fons

en: Counter
ca: Comptador

en: Share
ca: Comparteix

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Plugin
ca: Connector

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Pager
ca: Paginador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Toolbar
ca: Barra d'eines

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura

en: Thumbnail height
ca: Alçada de la miniatura

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Rotate
ca: Girar

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés
