Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Counter
et: Loendur

en: Share
et: Jaga

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: Pager
et: Lehitseja

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Rotate
et: Pööra

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Hash
et: Räsi
