Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Rotate
eu: Biratu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Rotate left
eu: Ezkerrera biratu

en: Rotate right
eu: Eskuinera biratu
