Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Loop
fi: Kierros

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Counter
fi: Laskuri

en: Share
fi: Jaa

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Plugin settings
fi: Lisäosan asetukset

en: Pager
fi: Sivutus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Show progress bar
fi: Näytä etenemispalkki
