Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Counter
hr: Brojač

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Image style
hr: Stil slike
