Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Plugin
ka: ჩანართი
