Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
