Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Share
oc: Partejar

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Pager
oc: Paginacion

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Rotate
oc: Rotacion

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Hash
oc: Hachage
