Lightgallery Formatter (1.0.8) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
