Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Scale
ast: Escalar

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
