Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Scale
hi: पैमाना

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Video
hi: वीडियो

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Pager
hi: पेजर

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Hash
hi: हैश
