Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು
