Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Plugin settings
lt: Įskiepio nustatymai

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Tube
lt: Tūba

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Thumbnail width
lt: Miniatiūros plotis

en: Thumbnail height
lt: Miniatiūros aukštis

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Hash
lt: Maiša
