Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
