Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Default
ps: تلواله

en: Scale
ps: درجه

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Plugin
ps: لګون

en: Toolbar
ps: توکپټه
