Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Share
se: Juogat

en: Video
se: Filbma
