Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Scale
sr: Размера
