Lightgallery Formatter (1.0.9) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
