Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Default
af: Verstek
