Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Pager
az: Peycer

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Toolbar
az: Alətlər paneli

en: Thumbnail width
az: Miniatür eni

en: Thumbnail height
az: Miniatür hündürlüyü

en: Rotate
az: Fırladın
