Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Share
da: Del

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Plugin settings
da: Plugin-indstillinger

en: Machine name
da: Internt navn

en: Tube
da: Rør

en: Toolbar
da: Værktøjsbjælke

en: Show pager
da: Vis pager

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde

en: Thumbnail height
da: Miniaturehøjde

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Rotate
da: Rotér

en: Media Gallery
da: Mediegalleri
