Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
