Lightgallery Formatter (1.0.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ
