Lightning (5.1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Version
az: Versiya

en: Text
az: Mətn

en: Anonymous
az: Anonim

en: Default comments
az: Defolt şərhlər

en: Allows commenting on content
az: Məzmunu şərh etməyə imkan verir
