Lightning (5.1.6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Version
hu: Verzió

en: Text
hu: Szöveg

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz
