Lightning (8.x-1.0-alpha3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Administrator
br: Melestrer

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]
