Lightning (8.x-1.00-rc5) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Body
sk: Text

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Place
sk: Miesto

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: All
sk: Všetky

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Media name
sk: Názov média
