Lightning (8.x-1.01) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Page
br: Pajenn

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Administrator
br: Melestrer
