Lightning (8.x-1.01) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
