Lightning (8.x-1.10) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Upload
jv: Unggah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: User login
jv: Login panganggo

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Asc
jv: Urut Maju
