Lightning (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
