Lightning (8.x-2.03) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок
